Transport medyczny i sanitarny Łódź
     Współpracujemy z przychodniami, szpitalami i innymi placówkami służby zdrowia.

Oferujemy przejazd na zabiegi medyczne, przewóz osób chorych i niepełnosprawnych oraz transport materiałów medycznych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę. Pomagamy w każdej sytuacji, bez względu na porę dnia czy nocy!
Współpracujemy z przychodniami Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Przychodniami Specjalistycznymi, Zakładami Opieki Zdrowotnej i Osobami Prywatnymi.

Każdy Kontrahent i Pacjent jest dla nas wyjątkowy. Staramy się by nasza współpraca odbywała się na jak najwyższym poziomie. Jeśli Twoja działalność wymaga umowy na świadczenia transportu sanitarnego bądź medycznego, nie czekaj zadzwoń do nas! Czekamy właśnie na Ciebie.

Ponadto posiadamy w swojej ofercie usługi w zakresie zabezpieczenia medycznego imprez masowych. Nasze doświadczenie w zabezpieczeniu wszelakiego rodzaju koncertów, imprez sportowych, festynów i innych wydarzeń kulturalnych, umożliwia nam świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Szkolimy z zakresu pierwszej pomocy w nagłych wypadkach. Jeśli prowadzisz firmę musisz wiedzieć, że obowiązujące przepisy nakładają na każdego z pracodawców nowe obowiązki z zakresu pierwszej pomocy. Szczegóły dotyczące oferty szkoleń z pierwszej pomocy znajdziesz na naszej podstronie.

Nasza firma świadczy również usługi z zakresu opieki na osobami starszymi i niepełnosprawnymi.
Najlepszym wynagrodzeniem jest możliwość dostrzeżenia uśmiechu, zadowolenia a także radości wśród naszych Podopiecznych i ich rodzin.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych. Pracownicy firmy to wykształceni i doświadczeni, licencjonowani ratownicy medyczni, pielęgniarki, lekarze i opiekunowie medyczni. Wszyscy nasi pracownicy posiadają stosowne kwalifikacje i uprawnienia do profesjonalnego wykonywania czynności zawodowych.

                  Gwarantujemy najwyższa jakość wykonywanych przez nas usług!!!